VIVACE Logo方形.jpg

Results

Finalists

Division 1

Division 2
  Yueran Jiang
       https://youtu.be/khuBMA0dBuk 
 
   Isaac Zhang
https://m.youtube.com/watch?v=9nsPbT7kIU0

Anna Xu

https://youtu.be/W0BqgTW-5EA

Jessica Hu

https://www.youtube.com/watch?v=EInDz4qXRUs

Liam Pang

https://youtu.be/h2DClIn59j8

Division 3

Michelle Wang

https://youtu.be/InW1fWf2qnY

Kyle Dong

https://www.youtube.com/watch?v=5-w2BZwGZMA

Colin Zhang

https://youtu.be/SspWUYC3o0Q

Leping Ho

https://youtu.be/QdmVGBIzH-4

Calla Jin

https://youtu.be/EXUZdoBo-LE

Division 4

Orly Liu

https://youtu.be/vDdkG4niW7M

Lidan Liu

https://youtu.be/P62EpDHS5cY

Alva Zhao

https://youtu.be/EPA9ob8xJ0U

Division 5

Robbie AKEHURST

https://www.youtube.com/watch?v=acZ5_nZwV1s

Eric Wang

https://youtu.be/RvvYGuZMtwI

Elsie Lu

https://www.youtube.com/watch?v=jdWLUoLgNFw

Yueshi Lumina Lu

https://youtu.be/oWVLm0aIRMY

First Round Results

Division 1

First Prize:

Travis Genpeng  Li

Camille Ji

Ethan Qin

Second Prize:

Celine So

Mason Zichen Zhang

Justin Zhang

Aiden Lu

Yitang Miao

Third Prize:

MaximilianWang

Division 2

                                First Prize:                                             

                      Yueran Jiang                         

Isaac Zhang

Anna Xu

Jessica Hu

Liam Pang

Rachel Wang

Qianxun(EDDIE) Chen

Sitong Dong

Second Prize:

Renee Fang

Catherine Ye

AMYZHAO

Vincent Yang

Ziyou Yan

Jiachen(Marcus)Zou

Ethan Du

weitong geng

Cindy Ouyang

Charlotte Qin

peyton lin

Alvin Guo

Justin Jia

Christopher Ma

Jonathan Zhao

Elsa Zhu

Baicheng(Chloe) Wu

Olivia Ge

Raymond Kong

Haoming Lian

Chenxi(Simon) Yao

BryceXue

Marcus H.Gallud

 

Third Prize:

Amelie Du

                                   Alex Dou

                                   Albert Ai

                                     QiGe Li

                               Melody Zhao

                                  Meryl Wu

                               William Chen

                                Grace Ding

                                Maxwell Yu

                                  Flora Mi

                                     Rita Yu

                                LingXi Wang

                                   yixi wang

                              William Huang

                               Corwin Xue

                                 Olivia Yang

                                  Hardy Hao

                                  Derek Li

Division 3

First Prize:

Michelle Wang

Kyle Dong

Colin Zhang

Leping Ho

Calla Jin

Evan Chen

Yifei Sun

Second Prize:

Lora Yu

Jacob Gaochen

Stephen Xu

Adley Du

Mia Cao

Hugh Leung

Amber Chen

Demi Cai

Tyler Tong

Sabrina Rao

Bryan Chen

Celine Hairr

Kenneth Liu

Katelyn Fan

Chenhao Zhang

Kylee Zhang

Kingsley Wu

Norah Tian

Summing Ji

Samson Yan

Ethan Bui

Emmanuel Zhou

Zi Xiao (Louie)Liu

Evelyn Ho

Third Prize:

Aiden Lee

Shuming Zhang

Ziqing Olivia Sun

Priscilla Hu

Ivyn Chen

Chuchu Qiu

Eric Chen

Selina Fangya Chen

Sarah Tong

Vivian Jiang

Gloria Ge

Alicia Liu

Siqi Jia

Yuhan Wu

Potential Prize:

BryceXue

Marcus H.Gallud

Division 4

First Prize:

Orly Liu

Lidan Liu

Alva Zhao

Sophia Zeng

Michael Zhao

Yuchen Wei

Shuyi Zheng

Elly Zhu

 

Second Prize:

Lillian Ding

Evelyn Ni

Eva Lew

Meiyi Sun

Calvin Lee

Iris Chen

Cecilia Cheng

Xiaoxuan Yang

Adeline Guo

Zachary Wu

Zhuo Chen

Lucia Yu

Eddie Meng

Vivian Zhang

Aiden Bui

Jessica Yu

Third Prize:

Qingzhu Shi

Aileen Duan

Vivienne Hadi

Zherui Tao

Vivian Lee

Wan Qing Chen

Athen Tai

Krista Chen

Karinne Tang

Yinjia Xu

Miley Chang

Han Zhu

Alyssa Thirinthong

Jingmi Chen

Wilson Wang

Chenyu Li

Potential Prize:

Yutian Zhu

Cristian Garcia

Hayun Sim

Meilin Shen

Division 5

First Prize:

Robbie AKEHURST

Eric Wang

Elsie Lu

Yueshi Lumina Lu

KEVIN XU

Moxi CHEN

Ginger Tie

Raymond Zhang

Zhenxuan zhao

Second Prize:

Qinghong Shi

Shannon Shen

Nuoyan Li

Karen Zi JunLin

Kate Hsia

Jiayi (Sarah) Wu

Jennifer Hsu

Oliver Zheng

Shujun Xu

Danfeng Wang

Yisen Meng

Bowen Xiao

Helena Zhang

ELLIE LI

Third Prize:

Lianxi (Eric)Yang

FoxFoster

JoannaZhang

YunuoFei

JaredLee

HefanZhang

KarenWu

KatelinWu

GarrettTai

May HuiningZhang

Potential Prize:

Vincent Wang

Division 6

First Prize:

Alexander Chang

Ngoc Le

Chengchao Zheng

Vincent Tsay

Second Prize:

Jingqiang Dong

ZISHEN (NICK) GUAN

Pearl Lu

Third Prize:

Aaron Thirinthong

Yuechu  Lucinda Lu